Kocaeli Televizyon - Klima-Beyaz Eşya Servisi
7/24 Servis

> TV Tamiri,LED TV Tamiri,LCD TV Tamiri
> Kombi tamiri, kombi bakımı, Kombi montajı
> Yerinde ve Hızlı Tamir , 8 Yıllık Tecrübe

Deneyimli Personeller,Orjinal Yedek Parçalar %100 Müşteri Memnuniyeti Kocaeli Servis

UZMAN PERSONEL

Personellerimiz tüm eğitimlerini tamamlamış Sertifikaları vardır. Alanında uzman kişiler tarafından oluşturulmuştur.

AYNI GÜN SERVİS

Aynı gün içinde Kocaeli ilçelerine hizmet vermekteyiz. Kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veriyoruz.

ORİJİNAL YEDEK PARÇA

Takılan yedek parçalarımız garantilidir.Yedek parça, takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar.

Televizyon Servisi

Yerinde Tv Servisi için iletişime geçiniz. Kocaeli ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Cihazlarınızın arıza tespitini yapıyoruz. Cihazınızın arızası onarılması gerekiyorsa yerinde veya servisimizde tamirini sağlıyoruz.

LCD TV Tamiri
LED TV Tamiri
QLED TV Tamiri
PLAZMA TV Tamiri

Tüm marka ve modellerin tamir servisi.

TV SERVİSİ

  TV LED Değişimi ve Tamiri, Orijinal Parça Garantisi Yerinde Servis Hizmeti vermekteyiz...Her türlü televizyon tamiri yapmaktayız. Basit elektronikten en son teknoloji LCD ve Plazma TV'lere

 

Kocaeli TV Servisi

Deneyimli Teknisyenlerimiz Sorunu Hemen Teşhis Edebilir. Tv Onarımı ve Hizmetleri. Emir Efe Teknik Farkı İçin Hemen Arayın. 

LCD TV Servisi

Cihazlarınızın arıza tespitini yapıyoruz. Cihazınızın arızası onarılması gerekiyorsa yerinde veya servisimizde tamirini sağlıyoruz.

Yerinde Tv Servisi  

TV Tamir Türleri
TV onarımlarında yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibiz. Televizyonunuzu beklediğiniz gibi hızlı bir şekilde çalıştırabileceğimizden eminiz.

TV'de Görüntü Yok
Televizyonunuzu açtığınızda ekranda bir şey görmeyi beklersiniz! Televizyonunuz hiç görüntü vermiyorsa veya beklediğiniz gibi bir görüntü göstermiyorsa, sorununuzu çözmenize yardımcı olabiliriz. 12 yıllık deneyimimiz boyunca birçok televizyon tamiri yaptık.

TV'nin Sesi Yok
TV izlerken keyifli bir izleme deneyiminin en önemli bileşenlerinden biri sestir. Televizyonunuzdaki ses çalışmıyorsa, yeterince yüksek değilse, boğuksa veya başka bir zorluk yaşıyorsanız, sizin için düzeltmeye yardımcı olabiliriz.

TV Kendi Kendine Kapanıyor
Düzenli olarak düzelttiğimiz yaygın bir sorun, bir televizyonun kendini kapatmasıdır. En sevdiğiniz programları izlerken TV'niz periyodik olarak kapanıyorsa, sorunu çözmek için Kocaeli Servisi arayın.

TV'nin Mavi Ekranı Var
Televizyonunuzu açtığınızda ve dev bir mavi ekranla karşılandığınızda kesinlikle hayal kırıklığı yaratıyor. Televizyonunuzda mavi ekran varsa ve görüntüyü geri yüklemeniz gerekiyorsa bize bildirin. Birçok müşterinin yeni bir tane satın almalarına gerek kalmaması için televizyonlarını tamir etmelerine yardımcı olduk.

TV'de Sinyal Yok
Kablo kutunuzdan veya diğer ekipmanınızdan sinyal almadığı için televizyonunuzla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, Megatronics ile iletişime geçin. Uzmanlığımız, işleri beklediğiniz gibi ayarlamanıza yardımcı olacaktır.

Mobirise
Mobirise

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz? 

İletişim

Klima,Kombi Servis,Tv Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:

Hakkımızda

Kombi Klima,Beyaz Eşya Servisi,Petek Temizliği Konusunda Uzman personellerimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Tüm marka ve model ile çalışıyoruz. Kocaeli tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Website was started with Mobirise